ROZVRH HODIN V TÝDNU

 Pokud se chcete přihlásit do jakéhokoliv kurzu, nebo navštívit otevřenou hodinu, kontaktujte přímo lektora/lektorku, který/á kurz organizuje. Všechny informace včetně kontaktů na lektory najdete v této sekci v podsložkách NAŠI LEKTOŘI, POPIS PROGRAMŮ a PŘIHLÁŠKY. 

Neděle

17:30 - 22:00   Ženské kruhy                                                                       Martina Bajerová

PONDĚLÍ

8:30 - 10:00      Učíme se spolu (rodiče s dětmi 0-3 roky)                          Hana Mokrá

15:30-16:30       Hravé cvičení (2-4 roky)                                                      Katka Uhrová

17:15 - 18:45      Qi GONG/ Čchi kung                                                           Monika Meliva

19:00 -20:30     Mohendžodáro                                                                   Hanka Radostná

ÚTERÝ

8:45 - 10:00       Hra a zábavné učení s pískem (2-3 roky)                         Mariana Kuglerová

10:30-11:45         Hra a zábavné učení s pískem (3-4 roky)                         Mariana Kuglerová

13:15 - 14:30       Hra a zábavné učení s pískem (1-3 třída ZŠ)                     Mariana Kuglerová

14:45 - 16:00      Hra a zábavné učení s pískem (5-6 let)                            Mariana Kuglerová

16:30 - 17:30      Aby záda nebolela                                                             Hana Partyková

17:50 - 19:00      Hatha jóga                                                                          Hana Partyková

19:30 - 21:00      Šance pro oči - kurz na zlepšení zraku                             Martina Bajerová

STŘEDA

9:30 - 10:30        Poporodní kurz pro maminky a miminka                          Eva Hrdličková

10:50- 12:05        Kurz jógy pro začátečníky                                                Eva Hrdličková

16:30 - 17:30        Hormonální jóga                                                               Alice P.Tvarůžková

18:00 - 19:00       Konverzace v angličtině (15-99 let)                                  Věra Quinn

ČTVRTEK

9:00 - 10:00        Hravé cvičení rodičů s dětmi (1 - 2 roky)                          Katka Uhrová

10:15 - 11:15           Hravé cvičení rodičů s dětmi (2 - 3 roky)                         Katka Uhrová

13:00 - 14:00        Angličtina s Věrou Quinn (1.-3. třída ZŠ)                           Věra Quinn

14:00 - 15:00        Angličtina s Věrou Quinn (4.-6. třída ZŠ)                          Věra Quinn

15:00 - 16:00        Angličtina s Věrou Quinn (předškoláci 3-6let)                 Věra Quinn

16:50 - 18:00        Kurz vitální-hormonální jógy                                             Eva Hrdličková

18:15 - 19:15          Kurz jógy pro těhotné                                                       Eva Hrdličková

19:30 - 20:30       Kurz jógy pro začátečníky i pokročilé                              Eva Hrdličková

PÁTEK

8:45 - 10:00         Hra a zábavné učení s pískem (2-3 roky)                         Mariana Kuglerová

10:30-11:45           Hra a zábavné učení s pískem (3-4 roky)                         Mariana Kuglerová