ROZVRH HODIN V TÝDNU

 Pokud se chcete přihlásit do jakéhokoliv kurzu, nebo navštívit otevřenou hodinu, kontaktujte přímo lektora/lektorku, který/á kurz organizuje. Všechny informace včetně kontaktů na lektory najdete v této sekci v podsložkách NAŠI LEKTOŘI, POPIS PROGRAMŮ a PŘIHLÁŠKY. 

Neděle

17:30 - 22:00   Ženské kruhy                                                                       Martina Bajerová

PONDĚLÍ

8:30 - 10:00      Učíme se spolu (rodiče s dětmi 0-3 roky)                          Hana Mokrá

10:30-11:30       Hravé cvičení (2-4 roky)                                                      Katka Uhrová

15:30 - 16:45     Hra a zábavné učení s pískem (ŠKOLKOVÉ DĚTI)            Marcela Willmannová

17:15 - 18:45      Qi GONG/ Čchi kung                                                           Monika Meliva

19:00 -20:30     Mohendžodáro                                                                   Hanka Radostná

ÚTERÝ

8:45 - 10:00       Hra a zábavné učení s pískem (1,5-2,5 roku)                   Mariana Kuglerová

10:30-11:45         Hra a zábavné učení s pískem (2-4 roky)                         Mariana Kuglerová

14:00 - 15:15       Hra a zábavné učení s pískem (1-3 třída ZŠ)                    Marcela Willmannová

15:45 - 17:00      Hra a zábavné učení s pískem (ŠKOLKOVÉ DĚTI)           Marcela Willmannová

17:30 - 19:00      Šance pro oči - kurz na zlepšení zraku                            Martina Bajerová

19:30 - 21:00      Šance pro oči - kurz na zlepšení zraku                            Martina Bajerová

STŘEDA

9:30 - 10:30        Poporodní kurz pro maminky a miminka                          Eva Hrdličková

10:50- 12:05        Kurz jógy pro začátečníky                                                Eva Hrdličková

13:30-14:30          Jóga pro seniory                                                              Jarka Vilčková

16:30 - 17:30        Hormonální jóga                                                               Alice P.Tvarůžková

18:00 - 19:00       POWERJÓGA                                                                   Lada Mullerová  

19:30 - 20:30      PILATES                                                                             Lada Mullerová

ČTVRTEK

9:00 - 10:00        Hravé cvičení rodičů s dětmi (1 - 2 roky)                          Katka Uhrová

10:15 - 11:15           Hravé cvičení rodičů s dětmi (2 - 3 roky)                         Katka Uhrová

16:50 - 18:00        Kurz vitální-hormonální jógy                                             Eva Hrdličková

18:15 - 19:15          Kurz jógy pro těhotné                                                       Eva Hrdličková

19:30 - 20:30       Kurz jógy pro začátečníky i pokročilé                              Eva Hrdličková

PÁTEK

8:45 - 10:00         Hra a zábavné učení s pískem (1,5 -2,5 roku)                  Mariana Kuglerová

10:30-11:45           Hra a zábavné učení s pískem (2 - 4 roky)                       Mariana Kuglerová